Cross Country Polska
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Baja Aragon, mi amor!

O matko, ale tu cudownie!!! – krzyknęłam sama do siebie, gdy tylko dotarliśmy na pierwszy z oesów Baja Aragon. Wykrzykiwałam to samo także na każdym kolejnym. I krzyczę tak dalej na samo wspomnienie tego rajdu. Od kilku lat marzyłam, by się wybrać na ten rajd, ale może brakowało możliwości, a może nawet nie pomyślałam, że takie możliwości mogłyby się pojawić. Aż do wiosny tego roku… Trochę przypadkowo, trochę z premedytacją moje rajdowe drogi skrzyżowały się z rajdowymi drogami Kamena Rally Team i… Panowie bez namysłu odpowiedzieli „tak” na moją prośbę o zabranie mnie do słonecznej Hiszpanii. No i stało się – zakochałam się! Tak było, nie zmyślam! Baja Aragon, mi amor!

Baja Aragon pod względem krajobrazów nie ma sobie równych w kalendarzu Pucharu Świata FIA w Rajdach Baja. Wystarczy pooglądać zdjęcia czy filmy z tego rajdu, by się o tym przekonać. Teraz mogę to z całą odpowiedzialnością potwierdzić – tamtejsze pejzaże są wprost oszałamiające! A jeśli do tego dodać rewelacyjną obsadę, to jest to dosłownie rajd marzeń. Ja od kilku lat marzyłam o tym, żeby pojechać na Baja Aragon i dzięki Kamena Rally Team to marzenie mogłam w końcu zrealizować.

Kalendarz

Error!
No 'MEC_MEC_widget' widget registered in this installation.

Facebook

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
Click to show error
Error: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons. Type: OAuthException

Instagram

ParTnerzy

Rally and Race
© Cross Contry Polska